Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde budu k zastižení v listopadu 2013.

16. 10. 2013

Sobota 2. 11. 2013 Loučovice Penzion Pod lipou

listopadlipy.jpg

 

 

 

 

 

Kombinovaný večer spojený s prezentací jediného českého horrorového (elektronického) časopisu Howard, výběrovou projekcí českých amatérských filmových horrorů z produkce např. Scumfilms, Horrorwatch, Eyecannotdie a Ludovico film a půlnočního autorského čtení při svíčkách aneb gore, slasher, giallo, mysteriózní duchařiny a horror po česku. Nečekejte hollywoodskou kvalitu, dostanete snahu, zápal a cit pro žánr.

Začátek 19:00 hod.

Vstupné čistě dobrovolné

https://www.facebook.com/events/610319582344780/?fref=ts

Pátek - Neděle 15. - 17. 11. 2013 Chotěboř Bloody Xmas Fest

I já přispěji na letošním BXM festu svou troškou do mlýna. Konkrétně dvěma přednáškami, jednou prezentací a půlnočním autorským čtením při svíčkách.

Howard. Tam, kde strach je příjemný pocit (prezentace)

Prezentace jediného čistě horrorového českého elektonického čtvrtletníku aneb pohled pod pokličku punkové redakce. Jak se rodí redakční nápady? Jak vzniká rozhovor s exotickou herečkou z dalekých krajů? Co všechno musíte udělat, abyste získali povídku zavedeného zahraničního autora? Kolik a jak kvalitních čísel musíte vydat, aby se vám lidi nabízeli sami? Jak vlastně funguje časopis na bázi naprosté dobrovolnosti bez finančních prostředků?

Sexy stránka asijského gore (přednáška)

Gore filmy nejsou jen krev, utržené končetiny a létající vnitřnosti. Mnohdy, a v asijském případě často, to jsou i velmi krásné herečky. Odkud se berou, jak se k filmu dostaly, jak vypadají, nejsou-li zamazány litry krve... a jsou to vůbec herečky? Bohatá a zajisté poutavá obrazová projekce doplněná několika základními informacemi.

Málo známí úspěšní autoři (přednáška)

Napsali desítky horrorových románů, hromady povídek, prodávají miliony knih, jsou překládáni do mnoha světových jazyků a přesto jim u nás vyšlo jen skoro zanedbatelné minimum. Což není důvod neříct si o nich pár slov. Kdo jsou, jak píšou, co si od nich můžete přečíst v češtině. Málo známí úspěšní autoři... a možná i autorky.

Neseďte doma. Pojďte na horror.
https://www.facebook.com/events/624395864279617/?ref_newsfeed_story_type=regular