Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde budu v dohledné době k zastižení

15. 3. 2017

25. 3. 2017 - Sraz fanoušků (a fanynek) horroru v klubu Nosferatu v Českých Budějovicích. Setkání horrorových tvůrců a fanoušků. Program je volný, ale nějaké body jsou připravené. Autorská čtení, volné rozhovory, případně rozjeté diskuse. Přítomen bude i tradiční Creepy Box, do něhož můžete odložit cokoliv nepotřebného horrorového (knihu, DVD, OST, triko, masku, plakát, časopis) nebo si naopak něco, co tam objevíte, vzít (nemusíte nic dát, abyste si mohli něco vzít, prostě dáváte-berete jak chcete a co chcete). Kromě mě by se na akci měla objevit Kristina Haidingerová, Martin Štefko, Petr Junek a kdo ví kdo všechno ještě. Začínáme v 18:00 hod. Končíme?

https://www.facebook.com/events/686699741525037/

minihorroconreklama.jpg

 

 

 

 

 

 

28. 4. 2017 - autorské čtení a posezení společně s Petrem Bočkem v Krajské knihovně v Pardubicích (pod Zelenou bránou). Společně s Petrem vám odhalíme nejtajnější intimity a úskalí horrorových spisovatelů a jejich tvorby, přečteme něco z naší tvorby a odpovíme na ty nejzvrhlejší otázky. A samozřejmě se vám pokusíme vnutit nějaké naše knihy. Začínám opět v 18:00 hod. My tam budeme, buďte tam také. Více podrobností časem.

16. 6. - 18. 6. 2017 bych měl trávit na HororKempu v rekreačním areálu Borek u Míletína. Ne jako součást programu nebo host, ale jako obyčejný návštěvník. To mi ale nezabrání pokusit se vám vnutit nějakou mou knihu nebo se vám podepsat, kamkoliv a čímkoliv budete chtít.

https://www.facebook.com/hororkemp/

horrorkemp.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář