Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přichází tři antologie s mou účastí

2. 8. 2016

První antologií je dvacetipovídkový výběr z povídek publikovaných v prvních dvaceti čísel časopisu Howard nazvaný Za tebou. Antologie vyjde jako samostatná příloha 20. čísla časopisu Howard 3. září 2016. Pokřtěna a poprvé prezentována bude na howardovské oslavě 3. 9. 2016 v brněnské kavárně Trojka. Všichni jste, samozřejmě, srdečně zváni. přítomno bude i několik autorů, kteří mají v knize povídku, takže můžete chvíli kromě pokémonů lovit autogramy. V knize kromě mé bude dalších 19 povídek od autorů a autorek z Česka, Slovenska, Polska, Německa, Anglie, USA a Austrálie. K sehnání, kromě mého kontaktu, bude u nakladatelství Golden Dog. Kniha je aktuálně v tisku.

obrazekprebalu.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhou knihou je antologie erotických horrorových povídek Poslední polibek v níž, kromě mé, naleznete ještě dalších osm povídek od devíti autorů a autorek různého ražení, jak co se týče atmosféry, brutality a strachu tak i erotiky, sexu a pornografie. Kniha aktuálně finišuje přípravy k tisku, přesný datum vydání ještě není znám, ale předběžně snad rozmezí konec srpna, září maximálně říjen. K dostání bude u mně a ostatních autorů a v e-shopu vydavatelství. Ještě, samozřejmě upřesním.

posledni_polibek_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslední antologií je slovenská antologie zombie povídek nakladatelství Hydra snad ještě pořád s pracovním názvem Zombie. Sci-fi, fantasy a horrorové povídky točící se kolem stěžejního subžánrového tématu známých, málo známých i neznámých autorů a autorek z Česka a Slovenska. Aktuálně ve stádiu kompletování ilustrací k povídkám. Kniha by snad měla vyjít během letošního podzimu. Ilustraci k mé povídce Maso Wickhamu vytvořil Jakub Šimjak.

zombie-jakub-simjak.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář