Jdi na obsah Jdi na menu
 


Připravuje se povídkový film Vteřiny strachu

10. 9. 2014

Vteřiny strachu budou teprve druhý český povídkový horrorový film. O celkem sedm povídek se podělí šest režisérů.

vteriny-strachu.jpgLukáš Bulava, režisér karvinských horrorů jako Šest prstů v zeleném, Oči starého kostelníka nebo Karbon.
Adam "Butch" Kubík, pořadatel filmového festivalu Kuřimský běs, autor bizarních komiksů a tvůrce psychedelického kraťasu Fanda z Pionýrů hororu.
Tomáš Krajča, zlínský tvůrce, režisér povedeného kraťasu Ve Stínu nebo komediálního Špatná volba. Tomáš pro Vteřiny strachu natočí povídky rovnou dvě.
Albert Loprais, brněnský režisér Podivného případu pana Josefa, Podivného případu Pana Josefa 2, Posledních narozenin podle mé povídky a čistě trashového příspěvku do Pionýrů hororu Pod drnem se skrývá Zlo.
František Vaculík, pražský režisér amatérských a studentských kraťasů Proměna, Soud, Ruka, Et Cetera a nebo Hodinový manžel, kterým přispěl do pionýrů hororu. Vaculík svou povídku již natočil během prvního zářiového víkendu.

 

svjet-je-tak-01.jpg

Zbytky štábu F. Vaculíka po natáčení ve dvě hodiny ráno.

 

 

svjet-je-tak-03.jpg

Představitelé dvou hlavních rolí při zkoučce před natáčením povídky režírované F. Vaculíkem.

 

 

svjet-je-tak-02.jpg

Momentka z natáčení

 

 

svjet-je-tak-04.jpg

Ano, fitkivní redakce časopisu Howard, i tam se bude odehrávat část povídky F. Vaculíka

 


No a jednu povídku natočím já sám.


Jak vidno, celý film se ponese v amatérském duchu, čemuž odpovídá hlavně finanční stránka. Proto hledáme jakékoliv ochotné lidi sponzorsky na natáčení přispět i sebemenší částkou. Odměnou bude poděkování v titulcích. V případě zájmu podpořit vznik českého horrorového filmu se ozvěte na e-mail: howardhorror666@gmail.com. Předem děkujeme.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář