Jdi na obsah Jdi na menu
 


Autorské vyhlídky na rok 2014

19. 3. 2014

Březen/duben - V prvním čísle slovenského elektronického časopisu Kobka vyjde má povídka Jeho sestra.

Duben - Koncem dubna by měla světlo světa spatřit (tištěná!) antologie 66+6 hororů ve sto slovech, které jsem editorem a mám v ní jedenáct vlastních zářezů. Celkem 72 povídek v maximálním rozsahu 100 slov od sedmi autorů a jedné autorky z Česka, Slovenska a Polska.

Duben - V elektronickém časopise Lemurie mi vyjde povídka S Meluzínou sůl lízat.

Červen - 11. číslo elektronického časopisu Howard otiskne krátký komiks podle mé povídky Příznivý čas, jehož scénář právě píšu.

Červenec - Pokud nebude její vydání odsunuto, jako vloni, vyjde již 5. antologie českého hororu a v ní má povídka Autobusák.

podzim/zima - Rád bych vydal svou druhou povídkovou knihu. Pomalu sonduji možné povídky (některé ještě teprve napíšu) a přemýšlím o názvu. Rád bych, aby se tentokrát nejmenovala po žádné povídce, ale měla samostatný název (pořád mi vyskakuje název Za krkem, ale neustále zvažuji, zda bude ve čtenářích a čtenářkách přesně ty samé konotace nepříjemného mrazení či tušení chladné ruky už už se dotýkající zježené kůže, jako u mně). Každopádně jediné, co je zatím ohledně knihy jisté, je její obálka. Ta už je pár dní vybrána. A je skvělá.

Prosinec - Samozřejmě nesmí chybět má pravidelná povídka v prosincovém čísle Howarda. Co k ní říct? Patrně že s největší pravděpodobností ještě ani nebyla napsána?

Bez určení - Nic ještě není jisté, vše je snad zatím pouze v úrovni "co by, kdyby" a nic z toho nemusí nakonec vyjít, ale je možné, že se jistá má povídka protlačí editorským i redakčním sítem do jedné slovenské antologie.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář