Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes vyšlo Útočiště

4. 11. 2014

Druhá sbírka mých horrorových povídek, nazvaná Útočiště, obsahuje celkem 289 514 znaků (bez mezer), 57 393 slov, 13 povídek, 1 poděkování a 1 doslov. Má 160 stran formátu 15 s celobarevnou obálkou.

Knihu si můžete objednat na knižním e-shopu zde, nebo chcete-li ji s mým podpisem, můžete si o ni napsat přímo mě na můj e-mail: teresabanks@seznam.cz.

K dostání bude také během BXM festu v Chotěboři 14.-17. 11. 2014, kde proběhne její křest.

***

Co všechno dokáže jedno jediné slovo? Chcete se přesvědčit, že láska zabíjí? Že z louže pod okap vede i dobrá cesta? Co se může stát, když zrcadlo neodráží správný odraz? Nebo když člověk lže sám sobě? Co když je ealita reálnější, než si myslíte? Jak málo stačí, abyste se bez vlastního přičinění stali součástí něčeho velkého a blažená nevědomost se změnila v mrazivé vědomí? Myslíte si, že úsloví "Každá cesta má svůj cíl" má pozitivní náboj? Co když spojit příjemné s užitečným není ta správná volba? A co kdybyste měli možnost kdykoliv, jakkoliv, kohokoliv zabít? Přečetli byste něco, co nevíte, co znamená? Co když to, co vás děsí, je zároveň příjemné? Nemáte už někdy ostatních plné zuby?

Mrazivé a kruté odpovědi na mnohé otázky můžete odhalit právě v povídkách této sbírky. protože bát se je fajn, když nejde o váš život. Ale jisti si nemůžete být ničím. Alespoň ne v mých příbězích.

1a.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář