Jdi na obsah Jdi na menu
 


HorrorCon 2018

5. 11. 2018

HorrorCon 2018 proběhne 17. 11. 2018 v pražském Cross Clubu (Plynární 1096/23). Brány Cross Clubu se otevřou již v 10:00 hod., program HorrorConu pojede od 11:00 hod až do brzkých nedělních hodin. Po většinu času vás čekají až tři programové linie.

hc.jpg

Chybět nebudou maskéři. I letos se o vaši vizáž postará Míča a své umění opět předvede Pavel Slaughter Jelínek.

Můžete se těšit hned na několik knižních křestů a setkání a povídání s autory a autorkami křtěných knih. Křtít své knihy budou Anna Šochová, Petr Boček, Miroslav Pech. Popovídat si budete moci i s klasikem českého moderního hororu Svatoplukem Dosedělem. Zajímavé povídání si pro vás připravila Františka Vrbenská společně s Annou Šochovou, za Draculou se vydáme s Brianem Storkerem a Hanina Veselá nás uvede do tajů a pozadí mumií.

Křtít se bude i druhý hororový sborník edice HorrorCon nazvaný „Může se to stát i vám“ a to za přítomnosti hned několika přispívajících autorů a autorek.

Po stopách tajemna nás provede českobudějovický Paranormal tým, Walker & Volf představí audiovydání satanské klasiky Vymítač ďábla a své umění předvede slovenský umělec Cwoky.

hc2.jpg

Chybět nebudou ani filmy. O natáčení hororů v Česku si popovídáme s režisérem jménem Andy Fehu a promítneme jeho celovečerní horor Nenasytná Tiffany. Můžete se také setkat s tvůrci krátkometrážní filmové adaptace básně H. P. Lovecrafta jménem Psychopompos nebo zhlédnout karvinský horor Kyselý dech. Tradiční součástí HorrorConu bude i projekce českých, slovenských a polských krátkometrážních hororů režisérů jako Pavel Soukup, Peter Czikrai, Miroslav Bula nebo bratrů Skuciusových. Ani letošní HorrorCon se neobejde bez produkce HorrorPorn, tentokrát jejich pojetí nesmrtelné klasiky Lesní duch a to i za osobní účasti hlavní herecké představitelky jménem Teressa Bizarre Noire.

Vyhlašovat se budou výsledky povídkové soutěže O krvavý brk 2018, sami se můžete zúčastnit soutěže o nejlepší hororový kostým a nebo si provětrat své znalosti hororových soundtracků. Tradičně přítomen bude i Creepy box, kouzelná krabice, do níž můžete odložit cokoliv nepotřebného hororového nebo si z ní cokoliv vzít.

hcprogram.jpg

Letos poprvé bude program HorrorConu zpestřen koncertním vystoupením a to slovenské dark wave skupiny Lahká můza.

Vstup na HorrorCon je stále zdarma. Od 22:00 hod je věkově omezen 18+.

Přijďte si užít nabitý hororový večer, poznat nepoznané a zažít něco zajímavého. Přijďte poznat český a slovenský horor, přijďte se přesvědčit a ukázat, že něco takového existuje.

Stránky HorrorConu zde

Facebook HorrorCon zde

FB událost HorrorCon 2018 zde

Stránky cross][clubu zde

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář