Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kde budu v dohledné době k zastižení?

13. 4. 2018

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 proběhne v rámci českobudějovického Festivalu Literatura žije! 2018 křest literární přílohy Trash 23. čísla kulturně společenského magazínu Milk&Honey.
Sešit nese jméno Trash a chce se s určitou pravidelností zaměřovat na okrajovou, žánrovou, bizarní či excentrickou literaturu.
Během večera věnovaného horroru vystoupí autoři, kteří přispěli do úvodního vydání Trashe (Honza Vojtíšek, Miroslav Pech, Vašek Křenek) a jejich speciální host ze Slovenska, legenda svého žánru Mark E. Pocha.
Akce proběhne v kavárně Měsíc ve dne (Nová 3, České Budějovice) od 18:30 hodin.

FB událost akce zde.

trash.jpg

Společně se spisovatelkou, autorkou upírského románu Ti nepohřbení a erotického historického románu Richardovy živé hračky, budeme v rámci pražského festivalu Svět knihy 2018 ve čtvrtek 10. 5. 2018 mezi 14:00 a 15:00 hod. uvádět a moderovat hodinový program NEBOJTE SE HORORŮ.
Strašidelné příběhy se vyprávěly od pradávna a dodnes se těší velké oblibě. Proč se lidé rádi či neradi bojí, jak se buduje tíživá atmosféra a z čeho mají strach samotní autoři? O tom si s vámi povykládají a vaše znalosti otestují spisovatelé a organizátoři HorrorConu Kristina Haidingerová (autorka románů Ti nepohřbení a Richardovy živé hračky) a Honza Vojtíšek (šéfredaktor jediného českého horrorového magazínu Howard).
Čeká vás povídání o literárním horroru a žánrový kvíz.
10. 5. 2018, Výstaviště, Praha.

FB událost akce zde.

Nenechtě mne v tom samotného. Přijďte. Dozvíte se plno zajímavých věcí. Podpisy a věnování kamkoliv.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář