Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podpořte svého lokálního autora

1. 9. 2015

Z druhé strany
Má první sbírka povídek vyšla v létě 2013. Najdete v ní sedm raných povídek. Kniha má 126 stran, černobílou obálku, každá z povídek má titulní ilustraci. Objednat můžete v e-shopu zde. Nebo pokud chcete věnování od autora a udělat mu radost, napište přímo mně, ještě mám nějaký ten kus doma. Vyšlo pouze v papírové verzi.

Útočiště
Druhá povídková sbírka se třinácti současnými povídkami vyšla na podzim roku 2014. 160 stran, barevná obálka. Objednat můžete v e-shopu zde nebo můžete napsat napsat přímo mně.

Antologie českého hororu
Již poslední tři svazky jsem pravidelným přispěvatelem do tohoto skvělého počinu, hledajícího 100 českých Stephenů Kingů. Venku je již 6 svazků. Mé povídky najdete ve 4. (2013), 5. (2014) a 6. (2015) antologii českého hororu. Kromě mých povídek i spousta dalších horrorů od mnoha autorů a autorek. Knihy vyšly jak v papírové tak v elektronické podobě. V elektronické podobě jsou k zakoupení zde nebo zde, papírové výtisky objednávejte přímo u vydavatele: ladislav.kocka@centrum.cz

Třináctá hodina
Elektronická antologie českých a polských horrorových povídek, která vyšla jako samostatná příloha k osmému číslu časopisu Howard v září 2013. Sedm polských a šest českých povídek, včetně mé lehce pornografické. Antologie je zdarma ke stažení ve formátech pdf/epub/mobi zde.

Kreslený strach
Ke třináctému číslu časopisu Howard vyšla elektronická antologie horrorových komiksů. A v ní zatím rozsahově nejdelší má spolupráce se slovenským kreslířem a ilustrátorem Dávidem Marcinem, démonický příběh Odmaskovat. Antologie je zdarma ke stažení ve formátu pdf zde.

66+6 hororů ve sto slovech
Co původně vzniklo jako nápad pro jedno číslo Howarda, nakonec se rozrostlo v antologii horrorových povídek do sto slov. 72 krátkých horrorů českých, slovenských a polských autorů a autorek. Malé rozsahem, velké dopadem. Kniha vyšla pouze v papírové verzi. Objednat můžete zde.

Na hroby
Na podzim 2014 vyšla na Slovensku antologie českých a slovenských sci-fi, fantasy a horrorových povídek Na hroby, které spojuje téma smrti. Pro kteréžto se náramně hodila jedna z mých povídek stylově nazvaná Přání smrti. Kniha vyšla v papírové i elektronické verzi. V papírové verzi seženete zde, v Česku zde, v elektronické zde.

Lemurie
V 17. čísle (2014) elektronického časopisu Lemurie mi vyšla jedna z delších povídek "S Meluzínou sůl lízat". K objednání za směšný peníz zde.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář