Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

6. 8. 2013

Narodil se v roce 1978 na severní Moravě, roce 1997 se přestěhoval do jižních Čech, kde žije dosud. Po několika dělnických profesích zakotvil u železnice. Řadu let zpíval, hrál na basovou kytaru a bicí v několika undergroundových hard core punkových kapelách. Spoluzakládal, sám vydával a přispíval do různých hudebních a kulturně-sociálních fanzinů a časopisů. Ženatý, vegetarián, knihomol, hudbofil, otec čtyřletého syna.

Horrorové povídky začal psát v roce 1997. Kromě povídek píše příležitostně poezii, napsal tři komiksové scénáře: Zombie (2012), Fulciho dech (2012) a adaptace vlastní povídky Zlo je věčné Nic lidského jim není cizí (2013) a spolupodílel se na filmovém scénáři vycházejícím z jeho povídky Šestatřicáté narozeniny, podle něhož byl natočen amatérský krátkometrážní snímek Poslední narozeniny (2013). V roce 2012 stál u zrodu elektronického horrorového čtvrtletníku Howard, jemuž se plně věnuje dodnes. Pro horrorovou televizní stanici Horor Film vyhledává a překládá nezávislé polské horrorové filmy.

Cítí se dobře v oblasti nadpřirozeného horroru. Ve svých povídkách upouští svým misantropickým náladám a přesvědčení o nesmyslnosti, zbytečnosti a ne až takové dobrotě lidské existence, proto jeho příběhy končí šťastným koncem jen zřídka. Jeho doménou nejsou krátké, výstižné, úderné a trefné povídky, rád se, často ke škodě věci, rozepisuje.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA